VETERINA GOLD

Veterinární ordinace
v Holešově a Bystřici p. Hostýnem

 


Opatření ordinace v souvislosti s výskytem pandemie Covid -19 platné od 15.3.2020

Opatření ordinace v souvislosti s výskytem pandemie Covid-19 platné od 15.3.2020 Vážení klienti, v souvislosti s koronavirózou vydáváme do odvolání nová opatření týkající se provozu ordinace a ošetřování vašich domácích zvířat. Ošetřovat budeme pouze telefonicky objednané klienty. A to pouze akutní, nemocné nebo rozléčené pacienty. Velice důležité je, aby klienti v karanténě nebo s chřipkovými příznaky onemocnění nenavštěvovali ordinaci. Pokud vaše zvíře bude potřebovat akutní ošetření je potřeba s ním vyslat zdravé členy rodiny nebo známé. Klienti, kteří jsou nakaženi virem Covid-19 a potřebují akutně ošetřit své zvíře, doporučujeme zavolat ohledně dalšího postupu SVS Čř. Preventivní zákroky ( očkování, drápky, odčervení...) odložte nejméně do konce března. Pokud máte tu možnost používejte při návštěvě ordinace roušky či jiné prostředky k zakrytí úst a nosu a minimalizujte tak rizika přenosu koronaviru. I já budu během kontaktu s vámi vybavený rouškou.

Změna ordinačních hodin!

Ordinační hodiny v Bystřici změněny a to v pondělí a pátek kdy bude ordinace otevřená pouze do 16.00, ve středu bude ordinace zavřená. Úterý a čtvrtek beze změny. Ordinace v Holešově ve středu odpoledne otevřeno od 15.00 do 18.00.

Archiv novinek

Kontakt

MVDr. Petr Goldemund

MVDr. Zuzana Havelková

        Ordinace Holešov

        Grohova 538
        tel.: 731 937 605

        Ordinace Bystřice p. Host.

        Novosady 206
        tel.:608 193 785

veterina.gold@gmail.com

V ordinaci v Holešově je možné platit kreditní kartou

 

Změna ordinačních hodin!

Datum: (21.10.2019)

Ordinační hodiny v ordinaci v Bystřici pod hostýnem změněny a to v pondělí  a pátek kdy bude ordinace otevřená pouze do 16.00 . Ve středu bude ordinace zavřená. Úterý a čtvrtek beze změny. Ordinace v Holešově odpoledne otevřeno od 15.00 do 18.00. Celý rozpis v menu ordinační hodiny.

Děkuji za pochopení.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

  • skype
  • googleplus
  • pinterest
  • youtube

Tel.: 731 937 605
Web: Veterina GOLD
© Veterina GOLD