VETERINA GOLD

Veterinární ordinace
v Holešově a Bystřici p. Hostýnem

 


Opatření ordinace v souvislosti s výskytem pandemie Covid -19 platné od 15.3.2020

Opatření ordinace v souvislosti s výskytem pandemie Covid-19 platné od 15.3.2020 Vážení klienti, v souvislosti s koronavirózou vydáváme do odvolání nová opatření týkající se provozu ordinace a ošetřování vašich domácích zvířat. Ošetřovat budeme pouze telefonicky objednané klienty. A to pouze akutní, nemocné nebo rozléčené pacienty. Velice důležité je, aby klienti v karanténě nebo s chřipkovými příznaky onemocnění nenavštěvovali ordinaci. Pokud vaše zvíře bude potřebovat akutní ošetření je potřeba s ním vyslat zdravé členy rodiny nebo známé. Klienti, kteří jsou nakaženi virem Covid-19 a potřebují akutně ošetřit své zvíře, doporučujeme zavolat ohledně dalšího postupu SVS Čř. Preventivní zákroky ( očkování, drápky, odčervení...) odložte nejméně do konce března. Pokud máte tu možnost používejte při návštěvě ordinace roušky či jiné prostředky k zakrytí úst a nosu a minimalizujte tak rizika přenosu koronaviru. I já budu během kontaktu s vámi vybavený rouškou.

Změna ordinačních hodin!

Ordinační hodiny v Bystřici změněny a to v pondělí a pátek kdy bude ordinace otevřená pouze do 16.00, ve středu bude ordinace zavřená. Úterý a čtvrtek beze změny. Ordinace v Holešově ve středu odpoledne otevřeno od 15.00 do 18.00.

Archiv novinek

Kontakt

MVDr. Petr Goldemund

MVDr. Zuzana Havelková

        Ordinace Holešov

        Grohova 538
        tel.: 731 937 605

        Ordinace Bystřice p. Host.

        Novosady 206
        tel.:608 193 785

veterina.gold@gmail.com

V ordinaci v Holešově je možné platit kreditní kartou

 

Opatření ordinace v souvislosti s výskytem pandemie Covid -19 platné od 15.3.2020

Datum: (15.03.2020)

Opatření ordinace v souvislosti s výskytem pandemie Covid-19 platné od 15.3.2020

 

Vážení klienti,

 

v souvislosti s koronavirózou vydáváme do odvolání nová opatření týkající se provozu ordinace a ošetřování vašich domácích zvířat.

 

 • Ošetřovat budeme pouze telefonicky objednané klienty. A to pouze akutní, nemocné nebo rozléčené pacienty.

   

 • Velice důležité je, aby klienti v karanténě nebo s chřipkovými příznaky onemocnění nenavštěvovali ordinaci. Pokud vaše zvíře bude potřebovat akutní ošetření je potřeba s ním vyslat zdravé členy rodiny nebo známé.

   

 • Klienti, kteří jsou nakaženi virem Covid-19 a potřebují akutně ošetřit své zvíře, doporučujeme zavolat ohledně dalšího postupu SVS Čř.

   

 • Preventivní zákroky ( očkování, drápky, odčervení...) odložte nejméně do konce března.

 •  

  Pokud máte možnost používejte při návštěvě ordinace roušky či jiné prostředky k zakrytí úst a nosu a minimalizujte tak rizika přenosu koronaviru. I já budu vybavený během kontaktu s vámi rouškou. 

   

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

 • skype
 • googleplus
 • pinterest
 • youtube

Tel.: 731 937 605
Web: Veterina GOLD
© Veterina GOLD